Hünkar Köşkü

Saray Yaşamı Erenköy'de Başlıyor

Projede tüm kullanım alanları özenle tasarlanmış, uyum içinde olmasına özen gösterilmiştir. Mutfak dolabı, vestiyer yerleşimi bireylerin arzu ettiği kullanım kolaylığını ve rahatlığı sağlamaktadır. Tv ünitesi gibi artık günümüzün olmazsa olmazlarından sayılan daha birçok özelliğin detaylı bir şekilde projelendirilmesi yapılmıştır.

Hünkar Köşkü Gece

1.Aşama

PLANLAMA

Tamamlandı.

2.Aşama

Kaba İnşaat

Tamamlanmadı.

3.Aşama

İnce İnşaat

Tamamlanmadı.
0

4.Aşama

Proje Teslimi

Çalışmalar Sürüyor.

Şömine ve Açılabilir Salon Konsepti

Genişletilebilir salon konsepti özel misafirleriniz için istediğiniz zaman geniş bir salon konsepti oluşturabilmeniz için tasarlandı.

30 M² olarak planlanan salon tasarımı, dilediğinizde 48 M² 'ya kadar genişletilebiliyor. Soğuk kış günlerinde modern bir soba sıcaklığı için ise şömine detayı ile birlikte geliştirildi.

Mutfak servis penceresi, high gloss tavan, beyaz lake mobilyalar ile çizgisini tamamlayan salon konsepti saray ihtişamını bulabileceğiniz özel bir konsept.

İhtişama Açılan Mutfak Konsepti

Köşkteki özel kahvaltıların ve ziyafetlerin başladığı yer baştan sona özenle ve kullanım kolaylığı esas alınarak tasarlandı.

Granit yer kaplamasını izleyen, özel işlemeli bembeyaz lake mutfak dolapları, mutfak servis penceresi ile köşkün salonuna açılıyor.

Sıcak yaz günleri için ise servis penceresini kapalı tutup, doğal bir yeşilliğe doğru, ferah bir hava almak için Köşkün'ün balkonu tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

Beyazın oluşturduğu modern ve klasik çizgi, mat siyah ankastre seti ile tamamlandı. Tüm dizayn Moor Konsept tarafından özenle hazırlandı.

Granit, Seramik ve Mermerin Birlikteliği

Tüm detayları ile eşsiz bir tasarım konsepti, banyo buharını engelleyen özel teknolojisi zarif detaylarla birleşiyor.

Duvarlarda granit ve seramiğin eşsiz birlikteliği, duşa kabin alanında Türk hamamını andıran mermer işlemesi ve oturma alanı ile tamamlanıyor.

Varak kaplama musluk detayı ve granit lavabo,zarif mobilya ile tamamlandı.

Yeni Yaşam Alanınızı Seçin.

Daire Kat Oda Sayısı Cephe Daire Alanı Fiyat Durum
423+1Güneydoğu165 m2₺299,000Satıldı